FOTOGRAF GALERİSİ
 
SAĞLIKLI BİLGİLER
 
FAYDALI LİNKLER
Aile Hekimi Öğren
İstanbul Sağlık Müdürlüğü
T.C.Sağlık Bakanlığı
ONLİNE  RANDEVU
Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi    Online Randevu Sistemi
İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Ranadevu Sistemi
İstanbul Tıp Fakültesi Çapa Hastanesi Online Randevu Sistemi
Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Sistemi
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Telefonla Randevu Sistemi
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Sistemi
GÜNCEL  HABER

Bebek dostu aile hekimliği merkezi ünvanı almaya hak kazandık.Tüm personele,gebelere,bebekler ve ailelerine teşekkürler.

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla A sınıfı Aile Hekimliği Merkezi olduk ...

Randevu Almak İçin Lütfen 182 Randevu Hattını Arayabilirsiniz veya www.hastanerandevu.gov.tr internet adresinden alabilirsiniz.   

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ DEĞİŞTİ...DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

 

 

HEMŞİRELERİMİZ

 

Hemşire Yeliz KERİÖZ

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu'nda profesyonel meslek hayatının ilk eğitimini başarı ile tamamlayarak Ankara Başkent Üniversitesi ve Üniversite Hastanesi Ameliyathane hemşireliği, yine Üniversite transplantasyon Ünitesine bağli ameliyathane cerrahi hemşireliği, İstanbul da A sınıfı özel bir hastanede ameliyathane hemşireliği, İstanbul Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Enfeksiyon departmanı, Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi acil departmanın da başarı ve özveri dolu hemşirelik çalışma süresinin ardından, Dr. Figen YAŞAR ŞEN tarafından yapılan teklifi kabul ederek, Bakırköy 11 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde Şubat 2018 tarihinden itibaren başarılı çalışmalarına devam etmekte ve aynı zamanda hukuk eğitimine de devam etmektedir..

Hemşire-Ebe Nurten Sakallı

1982 Zeynep Kamil Meslek Lisesi mezunu olup, Vatan Hastanesi, Ermeni Hastanesi, Yaşam Hastanesi, Haznedar Hastanesi, ENT KBB Merkezi, Darüşşafaka, Aydın Üniversitesi Hastane ve kurumlarda, başhemşirelik, ameliyathane, genel cerrahi, geriatri, revir hemşireliği görevlerini başarı ile yapmış, 2012 yılından beri aile hekimliğinde tecrübe ve birikimlerini hastaları ile paylaşmaktadır. Sağlık yöneticiliği eğitimi de almış, Yeşilköy bölgesinin sevilen, tanınan hemşiresidir.

Hemşire Elif Akçam

İnebolu Sağlık Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra, 2008 yılında Tüdov Diabet Hastanesinde servis hemşiresi olarak mesleğe başlamıştır. Bu esnada hem çalışma hayatına devam etmiş hemde İstanbul Bilim Üniversitesinde Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği bölümünü okumuştur. Üniversite stajını Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesinde Acil serviste tamamlamıştır. 2009-2010 yılında Bezmi Alem Vakıf Üniversitesi Hastanesinde Plastik Cerrahi Servisinde servis hemşireliği yapmıştır. 2010-2011 yılında Özel Eyüp Haliç Hospital Hastanesinde erişkin yoğun bakımda yoğun bakım görevini tamamlamıştır. 2011 yılında Özel Osmanoğlu Hastanesi erişkin yoğun bakımda, yoğun bakım sorumlu hemşiresi olarak göreve başlamıştır. Bu sırada eğitime verdiği önem ve mottosu yardım etmek olduğundan %100 Başarı bursu ile 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Elektronörofizyoloji bölümünü kazanmış 2018 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında Koç Üniversitesi Hastanesinde yoğun bakım hemşirelik eğitimini akredite etmiş olup 2019 yılında Özel Osmanoğlu Hastanesinden ayrılmıştır. 2020 yılında Bakırköy 11 nolu Aile Hekimliğinde Hemşire olarak aramızda çalışmaya başlamıştır.

Tuba Yeşim TÜRKER

Eğitim hayatını Yeşilyurt ve Yeşilköy bölgesinde tamamladıktan sonra , genç yaşta iki çocuk annesi olduğu halde sertifika ve bireysel eğitimlerine devam etmiş , daha sonra bu birikimlerini çalışma hayatında da kullanmaya karar vererek iş hayatına başlamıştır. Sağlığa , yardımseverliğe verdiği önem ve takdir edilen nezaketiyle dikkat çekmiş 2017 ocak tarihinden itibaren Bakırköy 11 No'lu Aile Sağliği Merkezi'nde görev yapmaya başlamıştır.Hastalara sevgi, sabır ve saygı dolu yaklaşımı nedeni ile sık sık teşekkür almaktadır.