FOTOGRAF GALERİSİ
 
SAĞLIKLI BİLGİLER
 
FAYDALI LİNKLER
Aile Hekimi Öğren
İstanbul Sağlık Müdürlüğü
T.C.Sağlık Bakanlığı
ONLİNE  RANDEVU
Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi    Online Randevu Sistemi
İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Ranadevu Sistemi
İstanbul Tıp Fakültesi Çapa Hastanesi Online Randevu Sistemi
Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Sistemi
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Telefonla Randevu Sistemi
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Sistemi
GÜNCEL  HABER

Bebek dostu aile hekimliği merkezi ünvanı almaya hak kazandık.Tüm personele,gebelere,bebekler ve ailelerine teşekkürler.

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla A sınıfı Aile Hekimliği Merkezi olduk ...

Randevu Almak İçin Lütfen 182 Randevu Hattını Arayabilirsiniz veya www.hastanerandevu.gov.tr internet adresinden alabilirsiniz.   

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ DEĞİŞTİ...DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

 

 

HEMŞİRELERİMİZ

 

Ebe Nesli Nur UÇAR

Sabancı 50. Yıl Lisesi, Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik bölümünden başarı notu ile mezun olmuştur. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi, Zeynep Kamil Eğitim Araştırma Hastanesi,Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi'nde çalışmaları olmuştur. A sınıfı özel bir hastanede doğumhane sorumlusu olarak görev yapmıştır.

Daha sonra İlçe Sağlık Müdürlüğü Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı departmanında eğitim sorumlusu olarak çalışmaları ve araştırmaları olmuştur.

Temmuz 2017 tarihinden itibaren Bakırköy 11 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde yoğun çalışmalarına devam etmekte ve Yüksek Lisans çalışmalarına katılmaktadır.

Hemşire Yeliz KERİÖZ

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu'nda profesyonel meslek hayatının ilk eğitimini başarı ile tamamlayarak Ankara Başkent Üniversitesi ve Üniversite Hastanesi Ameliyathane hemşireliği, yine üniversite transplantasyon ünitesine bağli ameliyathane cerrahi hemşireliği, İstanbul da A sınıfı özel bir hastanede ameliyathane hemşireliği, İstanbul Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Enfeksiyon departmanı, Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi acil departmanın da başarı ve özveri dolu hemşirelik çalışma süresinin ardından, Dr. Figen YAŞAR ŞEN tarafından yapılan teklifi kabul ederek, Bakırköy 11 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde Şubat 2018 tarihinden itibaren başarılı çalışmalarına devam etmekte ve aynı zamanda hukuk eğitimine de devam etmektedir..

Tuba Yeşim TÜRKER

Eğitim hayatını Yeşilyurt ve Yeşilköy bölgesinde tamamladıktan sonra , genç yaşta iki çocuk annesi olduğu halde sertifika ve bireysel eğitimlerine devam etmiş , daha sonra bu birikimlerini çalışma hayatında da kullanmaya karar vererek iş hayatına başlamıştır. Sağlığa , yardımseverliğe verdiği önem ve takdir edilen nezaketiyle dikkat çekmiş 2017 ocak tarihinden itibaren Bakırköy 11 No'lu Aile Sağliği Merkezi'nde görev yapmaya başlamıştır.Hastalara sevgi, sabır ve saygı dolu yaklaşımı nedeni ile sık sık teşekkür almaktadır.